Výletnické tipy od nás najdete i v několika tištěných  knihách. Všechny jsou skvělým pomocníkem pro rodiny nejen s malými dětmi, najdete v nim popsané trasy, možnosti občerstvení a fotky. V těchto publikacích jsme pouze spoluautory.

Tištěná kniha / autor Veronika Haláková - blog S kočárkem na hory

Krkonoše s dětmi - s kočárkem i pěšky

Veronika Haláková z blogu S kočárkem na hory zná Krkonoše velmi dobře, pro pár dalších tipů si pozvala několik spoluautorek včetně mě a dohromady sestavila tohoto parádního průvodce.

V knize najdete 43 výletů včetně informací o sjízdnosti s kočárkem a dalších praktických rad (občerstvení, dětská hřiště po cestě). Všechny trasy autorky otestovaly na vlastní kůži, samozřejmě za doprovodu svých dětí.

Knihu si můžete objednat v eshopu blogu S kočárkem na hory.

Ukázka z knížky:

logo
Dvě tištěné knihy / autor Jana Červenková - blog S dětmi v báglu

Toulky s dětmi v báglu

1. Českosaské Švýcarsko a okolí

2. Rakouské Alpy a okolí

Tyto perfektní knížky jsou dílem Jany Červenkové z blogu S dětmi v báglu. Zatímco v knize o Českosaském Švýcarsku je autorem většiny tipů na výlety a sama je s dětmi prošla (my jsme přispěli jedním krátkým, ale pěkným výletem), druhý průvodce, ten o rakouských Alpách, je společným dílem více než dvaceti cestovatelských rodin, kam jsme přidali čtyři krásné výlety v okolí Schladmingu. 

Tihle dva pomocníci vám ušetří spoustu času, nemusíte totiž hledat, kam jet a zda je to vhodné pro malé děti (což většinou na internetu najít ani nejde), v knížkách je vše popsané včetně obtížnosti, délky trasy, možnosti projet trasu kočárkem a tipů na občerstvení.

A kde průvodce seženete? Rakousko a okolí zde a Českosaské Švýcarsko a okolí tady.

logo