Máme rádi hory, skály, vodopády, sopky a rozhledny. Naše děti (věk 1,5 roku a 4,5 roku) mají zase v oblibě dětská hřiště, zvířátka a hravé naučné stezky. Nejradši máme místa, kde si něco pěkného najdou všichni členové rodiny.

Často dávám přátelům tipy na výlety s dětmi v ČR i v zahraničí, tak mi přišlo fajn mít je někde přehledně sepsané a inspirovat i další rodiny s malými dětmi.

V článcích najdete informace užitečné právě pro rodiče a děti, třeba jestli je trasa vhodná pro kočárky, zda je dobré vzít s sebou odrážedlo, jestli je kde se najíst nebo či je tu herna nebo dětské hřiště.

Základna a nejvíc výletů: Praha a okolí

Nejoblíbenější oblast: Českosaské Švýcarsko (můj rodný kraj)

Za různá doporučení a tipy na výlety nebo ubytování nebo za fotky děkuji: babče a dědovi, Zuzce, Ivče M., Ivče Bublinky, Ivče K., Marti, Terině, Janče, Běle a dalším kamarádkám a dále Evče.

Tipy na výlety od nás najdete i na webu Ověřeno rodiči.

V anketě Mamablog roku 2019 jsme se umístili v kategorii Lifestyle na 25. místě ze 79 blogů po necelém roce fungování tohoto webu. Děkujeme! 🙂

Z tisku: Forbes: Jaké účty sledovat, když nevíte, kam s dětmi na výlet.

Seznam námi navštívených rozhleden sepisuji zde.

familywald

Kontakt

Chcete se s námi podělit o tipy na výlety nebo ubytování? Potřebujete se na něco zeptat? Nebo máte zájem o spolupráci? Napište mi, budu moc ráda.
logo
Close Menu