Moc ráda zde doporučím firmy, jejichž výrobky jsme já i děti vyzkoušely, jsme s nimi velmi spokojeni a využíváme je na našich cestách. Ráda používám věci z druhé ruky, ale pokud je potřeba koupit něco úplně nového, koukám na kvalitu, aby věc vydržela a posloužila ještě dalším rodičům nebo dětem.

Pokud máte také zájem o spolupráci, napište mi na kacaba@kacabipohorky.cz, budu moc ráda.

Firma Angel Wings sídlí v jihočeském Táboře a šije krásné věci na nošení dětí pro mámy i táty. A nejen to. V nabídce najdete i kojící oblečení, ve kterém se maminky cítí příjemně a krásně. Úžasné jsou i doplňky nejen na nošení, jak pro děti, tak pro rodiče. 

Je mi velmi sympatické, že tahle úspěšná firma vznikla ze snu jedné maminky na mateřské. A další věcí, pro kterou se mi Andělská křídla zalíbila, byl perfektní pozáruční servis, kdy mi bleskurychle opravili zip na nosící mikině.

Tipy na konkrétní kousky, které jsem vyzkoušela já a mé děti, najdete v tomto článku o Nošení od podzimu do jara. Bez nich by se mnohé naše výlety neobešly.

Agátin svět založily dvě sestry, mámy celkem pěti dětí, které nebyly spokojené s nabídkou knížek, her a vzdělávacích pomůcek v Česku. Vznikl e-shop a kamenné prodejny, kde má jakkoliv starý člověk chuť si hodiny a hodiny hrát a pročítat všechny možné nápadité knížky.

I když je můj blog cestovatelský, přesto bych zde chtěla Agátin svět doporučit, a to proto, že produkty nás baví nejen doma v pokojíčku, ale hlavně na cestách: v autobuse, ve vlaku, v autě, když jedeme na výlet, ale i na dovolené ve stanu nebo v apartmánu, když je venku zrovna počasí, které výletům nepřeje.

Naše děti si nejvíc oblíbily různé kreativní sady, dětské origami, výtvarné potřeby a kreativní knihy. Na e-shopu se mi také líbí, že umí navštěvníkům poradit s dárkem a dobré rady se dočkáte i v Agátiných obchodech.

Značka PIDILIDI je další českou firmou, která obléká naše děti už od malička zejména na výlety. Na mnoha fotkách mého blogu můžete vidět naše děti hlavně v mikinách od této firmy. Sortiment je široký a oblečení kvalitní.

Velká svačinková bichle obsahuje 190 nápadů na výborné svačinky pro děti do školy pro celý školní rok. Svačiny popsané v knize jsou skladné třeba do krabičky, hodí se tak perfektně i na výlety a proto tuto e-knihu doporučuji i tady na našem výletnickém blogu.

Koho už nebaví vyrážet ven stále dokola s nakrájeným jablíčkem, tatrankou nebo s rohlíkem s máslem, ale chtěl by dětskou i dospěláckou stravu obohatit a přitom jíst zdravě, ten v této knize najde spoustu inspirace. Ze 190 receptů je jich 147 bezlepkových. Mně se sbíhají sliny už při pouhém pročítání Bichle.

Piknik
logo
Zavřít menu