Moc ráda zde doporučím firmy, jejichž výrobky máme s dětmi vyzkoušené, jsme s nimi velmi spokojeni a využíváme je na našich cestách. 

Pokud máte také zájem o spolupráci, napište mi na kacaba@kacabipohorky.cz.

U některých ze zmíněných firem spolupracujeme formou barteru, i jiných jde o tzv. affiliate marketing, kdy za vaše nákupy získáváme drobná procenta z ceny zboží. Doporučuji pouze to, o čem jsem přesvědčená, že za doporučení stojí.

Firma Angel Wings sídlí v jihočeském Táboře a šije krásné věci na nošení dětí pro mámy i táty. A nejen to. V nabídce najdete i kojící oblečení, ve kterém se maminky cítí příjemně a krásně. Úžasné jsou i doplňky nejen na nošení, jak pro děti, tak pro rodiče. 

Je mi velmi sympatické, že tahle úspěšná firma vznikla ze snu jedné maminky na mateřské. A další věcí, pro kterou se mi Andělská křídla zalíbila, byl perfektní pozáruční servis, kdy mi bleskurychle opravili zip na nosící mikině.

Tipy na konkrétní kousky, které jsem vyzkoušela já a mé děti, najdete v tomto článku o Nošení od podzimu do jara. Bez nich by se mnohé naše výlety neobešly.

Agátin svět založily dvě sestry, mámy celkem pěti dětí, které nebyly spokojené s nabídkou knížek, her a vzdělávacích pomůcek v Česku. Vznikl e-shop a kamenné prodejny, kde má jakkoliv starý člověk chuť si hodiny a hodiny hrát a pročítat všechny možné nápadité knížky.

I když je můj blog cestovatelský, přesto bych zde chtěla Agátin svět doporučit, a to proto, že produkty nás baví nejen doma v pokojíčku, ale hlavně na cestách: v autobuse, ve vlaku, v autě, když jedeme na výlet, ale i na dovolené ve stanu nebo v apartmánu, když je venku zrovna počasí, které výletům nepřeje.

Naše děti si nejvíc oblíbily různé kreativní sady, dětské origami, výtvarné potřeby a kreativní knihy. Na e-shopu se mi také líbí, že umí navštěvníkům poradit s dárkem a dobré rady se dočkáte i v Agátiných obchodech.

logo

Značka PIDILIDI je další českou firmou, která obléká naše děti už od malička zejména na výlety. Na mnoha fotkách mého blogu můžete vidět naše děti hlavně v mikinách od této firmy. Sortiment je široký a oblečení kvalitní.

Velká svačinková bichle obsahuje 190 nápadů na výborné svačinky pro děti do školy pro celý školní rok. Svačiny popsané v knize jsou skladné třeba do krabičky, hodí se tak perfektně i na výlety a proto tuto e-knihu doporučuji i tady na našem výletnickém blogu.

Koho už nebaví vyrážet ven stále dokola s nakrájeným jablíčkem, tatrankou nebo s rohlíkem s máslem, ale chtěl by dětskou i dospěláckou stravu obohatit a přitom jíst zdravě, ten v této knize najde spoustu inspirace. Ze 190 receptů je jich 147 bezlepkových. Mně se sbíhají sliny už při pouhém pročítání Bichle.

logo

Ověřeno rodiči je komunita rodin, které sdílí své nejlepší zkušenosti na ubytování, aktivity uvnitř i venku či restaurace a kavárny. Velmi usnadňuje hledání míst, kde se s dětmi počítá a kde si společně strávený čas užije celá rodina. 

My se na těchto šikovných stránkách také rádi necháváme inspirovat a navíc sami tu a tam nějakou (zejména outdoor) recenzí přispějeme.

Ověřeno rodiči má i eshop, kde najdete spoustu vychytávek, které zpříjemní nejen cestování s dětmi. V nabídce jsou různé hračky, hry, průvodce, knížky a jiné znamenitosti.

logo