Potřebovali jste někdy opravdu pěkně ubytovat několik rodin? Pension Keramika tohle umí. Nás bylo 16 žen a 32 dětí ve věku od pár měsíců do 12 let na tradiční Mamatour.

Co nabízí Pension Keramika

Uzavřený areál, 11 pokojů s celkovou kapacitou asi 40 lůžek a dostatkem koupelen a WC, snídaně formou bufetu, společenská místnost, kam dosáhnout chůvičky, společná kuchyň s lednicí, pískoviště, kolotoč, skluzavka a další hry pro děti, uzavíratelný bazén, možnost výtvarné tvorby všeho druhu v ateliéru a nádherné okolí.

Co nám tu chybělo? Obědy a večeře. Na tak velkou skupinu je tu jen malá kuchyňka, do které se jde z jídelny po schodech. Možná polovina z nás s sebou měla dítě do 1,5 roku, se kterými je příprava jídla ve stísněných podmínkách fakt obtížná. Vyřešila by to ale nějaká dovážková služba.

Fotky z tohoto penzionu najdete na konci článku.

logo

VÝLETY PO OKOLÍ

Rozhledna Rýdův kopec u Děbolína

Tahle rozhledna stojí kousek od ubytování, procházka na ni se proto vyloženě nabízí. Přečtěte si o ní tady.

Houbový park

Jde o interaktivní park v blízké Roseči, kde si pohrají děti cca od 1 roka. Pro oběd jsme využili hostinec u Jitky, který nabízí domácí kuchyni a venku posezení, hřiště a ovečky.

Zahradní centrum Jindřichův Hradec

Vypadá to jako klasické zahradnictví… Ale uvnitř se skrývá super jídelna „posuň tác“ s větším dětským koutkem. Mají zde polévky, hlavní jídla, nápoje, dortíky i točenou zmrzlinu. Facebook restaurace tady.

Zoopark Na Hrádečku v Horní Pěně

Soukromá zoologická zahrada, která pořádá komentované krmení zvířat a mnoho dalších akcí.

Rozhledna U Jakuba

Tohle místo doporučuji při toulání v tomto kraji nevynechat. Přečtěte si o něm zde.

Aqua show sv. Florián v Jindřichově Hradci

Unikátní fontána – souhra světel, hudby a vody se spouští vždy v celou hodinu během otevírací doby obchodního centra. Bavilo to děti všech věkových kategorií.

logo

Co jsme nestihli, ale stojí za návštěvu:

  • Červená Lhota
  • historické centrum Jindřichova Hradce
  • úzkokolejka Jindřichův Hradec
  • 15. poledník v Jindřichově Hradci
  • Farma Jindřiš se zvířaty a dětským koutkem
  • letiště s možností vyhlídkových letů
  • Akvapark Jindřichův Hradec

Fotogalerie – Penzion Keramika:

logo

Pokud se vám článek líbil a nebo si myslíte, že by byl pro někoho přínosný nebo inspirativní, neváhejte a sdílejte ho s přáteli.