Skvělé místo obzvláště pro malé cyklisty či pro jezdce na odrážedle nebo na koloběžce! Areál je dostupný autem z Prahy přibližně za 40 minut, dá se sem ale dojet i MHD, park leží kousek od autobusového nádraží.

Parkoviště:

Hned u areálu je větší plac, případně se dá parkovat i v ulici.

Zábava:

  • dva cyklookruhy (modrý a žlutý)
  • skluzavka, prolézačky, houpačky a další hry pro děti
  • dostatek laviček pro znavené rodiče
  • možnost posezení ve stínu

Nadšení bylo maximální! Perfektně se projela a na motorce zlepšila 1,5 roku stará dcera. Čtyřletý syn tu jezdí na kole-odrážedle a koloběžce, ale bude to parádní i pro kolo šlapací.

Pozor, v parku je ještě pozemní fontána, která ale strašně klouže, buďte hodně opatrní.

Restaurace Bílý páv

Hned u areálu stojí hotel a restaurace Bílý páv. Uvnitř je i dětský koutek, je možné sedět hned u něj a vidět tak na děti od stolu. Jídlo bylo velmi chutné, ceny překvapivě příznivé a obsluha moc milá. Přebalovací pult je umístěný na dámské toaletě. Dětských jídelních židliček mají k dispozici dostatek. Dá se jíst i na terase, kde je v létě pískoviště a klouzajda.

Tip pro zdatnější cyklisty:

Kdo je na kole už jistější a chce se víc projet, tomu doporučuji kousek od hřiště přejet po nové lávce Jizeru a dojet k zimnímu stadionu, kde začíná poměrně nová cyklostezka do Zdětína. Je dlouhá 4 kilometry a protože je vytvořena na místě staré železniční trati, stoupá jen mírně.

logo

Jarní fotky:

Letní fotky:

Za milou společnost děkujeme Šári a jejím dětem. :*

logo

Pokud se vám článek líbil a nebo si myslíte, že by byl pro někoho přínosný nebo inspirativní, neváhejte a sdílejte ho s přáteli.