Jsme na dovolené na Šumavě a je to tu super i pro děti, tak posílám recenzi na náš penzion. Penzion Leonhard http://www.leonhard.cz/.

Pokoje a apartmány

Pokoje, 2 apartmány. V apartmánu kuchyňský kout, takže super pro alergiky. Pokoje jsou různém velké, apartmán má 2 ložnice (v jedné manželská postel, v druhé palanda). Viděla jsem i pokoj pro 4 osoby a ten má, stejně jako apartmán, oddělenou koupelnu a WC. V koupelně jsou super odkládací prostory a v apartmánu vana. Věděli, že přijedu s dětmi 2 roky a 4 roky a měla jsem rovnou v apartmánu připravené dětské prkýnko na WC, nočník a stoličku, aby dosáhly do umyvadla.

Pro ubytované je k dispozici vnitřní bazén se slanou vodou.

Pro děti

Venkovní hřiště, venkovní hračky, odrážedla, jídelní židličky. Vnitřní hernička. U recepce jsou plyšoví koníci, na kterých děti jezdí.

Venkovní aktivity

Za penzionem je jezírko, kde žijí nutrie a mohou se krmit. Staré pečivo dostanou děti v penzionu a mohou jít krmit. K dispozici je šlapadlo, které lze využít na jezírku.

V přilehlém lesíku je malá stezka se zviřátky a Chaloupka s babou Jagou.

Vedle penzionu jsou stáje s koňmi, takže krásný výhled a dělají i desetiminutové jízdy pro děti.

Jídlo

V ceně ubytováni je snídaně formou bufetu. Každé ráno si můžete přiobjednat večeři (na výber je polévka a 3 hlavní chody, dezert). Dělají i dětské porce. Vaří tu výborně.

Personál je skvělý. Všude je pořádek, uklizeno, opravdu opečovávaný penzion.

logo

Pokud se vám článek líbil a nebo si myslíte, že by byl pro někoho přínosný nebo inspirativní, neváhejte a sdílejte ho s přáteli.