Horský dvůr v obci Bedřichov v Jizerských horách je skvělý tip na ubytování v jakémkoliv ročním období pro rodinu nebo i skupinu několika rodin.

Penzion je skvěle připravený na děti, najdete tu vnitřní dětskou hernu, venkovní hřiště (trampolína, klouzačka, pískoviště s hračkami, zahradní domek, houpačky). Dále dětské jídelní židle a nádobí, na pokojích jsou dětské cestovní postýlky, stoličky, nočník a redukční prkénko.

V nabídce jsou snídaně formou bohatého rautu a také večeře, kdy je možné si dát polévku, salát a hlavní jídlo (normální nebo dětská porce). Celodenně jsou tu k dispozici nealkoholické i alkoholické nápoje a něco k zakousnutí. Nechybí pípa s naraženým pivem. Vše zkonzumované se píše na papír a platí spolu s ubytováním na konci.

K penzionu patří dva koníci, na kterých je možno se po předchozí domluvě i projet.

Co se týká okolí, tak v Bedřichově a Jizerských horách je mnoho možností výletů (skvělý na výlet pro děti je třeba tenhle: Mravenčí stezkou na Královku a Prezidentskou chatu), v létě se dá kousek odtud koupat na přírodním koupališti a v zimě lyžovat. Menší sjezdovka pro děti je také nedaleko.

Penzion nabízí i některé služby, které jsme nevyužili, jako například vířivku, saunu, masáže a kosmetiku. Určitě se nám ale hodila WiFi.

Ještě musím vyzdvihnout jednu věc. Ubytování se nachází na kraji obce Bedřichov a silnice u něj není frekventovaná.

Z ubytování byla nadšená celá naše skupina několika rodin, proto Horský dvůr vřele doporučujeme!

Rovnou mám pro vás tip na procházku do lesa za chalupu. Stojí tam totiž bedřichovský viklan. Jde se hlubokým smrkovým lesem asi čtvrt hodiny. Cesta není vhodná pro kočárek.

logo

Pokud se vám článek líbil a nebo si myslíte, že by byl pro někoho přínosný nebo inspirativní, neváhejte a sdílejte ho s přáteli.