Pokud se vypravíte do Krkonoš a stejně jako my hledáte ubytování v klidném prostředí, se zázemím pro děti a rodinnou atmosférou, určitě doporučujeme Hotýlek pod smrkem. Naprosto nadšeni jsme byli z dětského hřiště s nádhernými dřevěnými prvky, kde je zároveň i místo na posezení, ohniště nebo možnost grilování.

Komplet vybavení pro rodiny s dětmi

Majitelé opravdu myslí na rodiny s dětmi, takže i uvnitř najdete vybavenou hernu a přímo v jídelně, kde se podávají snídaně, je stolek pro děti s omalovánkami, knížkami a různými hrami. Jídelna je zároveň přístupná po celý den, takže je k dispozici mikrovlnka, rychlovarná konvice, čaje, káva i nějaké nádobí. Tatínky jistě potěší i pípa.

Vzhledem k tomu, že jsme cestovali s miminkem, ocenila jsem možnost dvou oddělených pokojů v rámci čtyřlůžkového pokoje, nepromokavé potahy na matracích a sušák na prádlo v koupelně.

Relax & wellness

V hotýlku je také wellness s finskou saunou, infrasaunou a venkovní vířivkou. Naše dětičky nám sice neumožnily wellness vyzkoušet, ale vypadalo to úžasně.

Parkování je bez problému přímo u hotelu a kočárek jsme mohli zaparkovat v lyžárně.

logo

Výlety

Co se týká lokality, tak do centra Harrachova se dostanete pěšky cca za 15 minut, Mumlavský vodopád je vzdálen 0,5 km a přímo kolem hotýlku vede Včelí naučná stezka.

Hlavní zásluhu na našem velmi pozitivním dojmu mají velice milí a ochotní majitelé, kteří nám byli k dispozici během celého pobytu, radili nám, kam vyrazit na výlety a snažili se, aby se u nich hosté cítili jako doma.

logo

Pokud se vám článek líbil a nebo si myslíte, že by byl pro někoho přínosný nebo inspirativní, neváhejte a sdílejte ho s přáteli.